Aadlipuu Wannsee Ja Havel

Sisukord:

Anonim

Edelholz - see on Berliini regatt, kus kohtuvad Wannsee ja Haveli kuni Jungfernsee kaunimad ja kiiremad puupaadid. Sel aastal, eelmisel nädalavahetusel, olid lisaks 20er kummipaadiga ristlejatele ja 5,5mR paatidele, mis mõlemad määravad oma Berliini kõige paremini, ka 22 ruutmeetri suurused saarestiku ristlejad; selle klassi jaoks oli regatt sakslaste parimate kindlameelsus.

Laupäeval sai pärast pikka ootamist purjetada veel ühe võistluse. Teine katkestati pea 90-kraadise tuulenihke tõttu varsti pärast õhkutõusu ja seda ei taaskäivitatud.

Pühapäev algas sarnaselt sellele, kuidas laupäev lõppes - ilma tuuleta. Varasel pärastlõunal tekkis Wannsee saartel kuni üheteistkümne sõlmega NNE tuul, millest piisas mõnusaks kolme ringi võistluseks. Teise päeva võistlust lühendati aegsasti. Seega hinnati kolme võistlussõitu ja võis välja anda väljakutse auhinna.

22 ruutmeetri suuruse saarestiku ristleja võitsid Matthias Grothues-Spork, Oliver Witte ja LikValentien Berliini jahtklubist. 5,5 mR-s võitsid Martin Cross ja Matt Bergmann-Smith Austraalia kuningliku printsi Alfredi jahtklubist koos Joachim Fluhreriga Seglerhaus am Wannsee klubist. 20 parvlaevaristleja võitjaks osutusid Thomas Flach Berliini tuurpurjeklubist Blau-Weiß, Harald Schaale Touring Purjetajate Vabaliidust Grünau 1898 ja Sven Diedering Jahtklubist Wieck.

Siin on mõned muljed, mille on jäädvustanud jahtfotograaf Sören Hese. Tema täieliku galerii leiate siit.

Pildigalerii: Edelholzregatt2018